סקציות


 
 

בחסות האגודה הסוציולוגית הישראלית


 

סקציה ל"סוציולוגיה של הגוף"

הסקציה ל"סוציולוגיה של הגוף" מקיימת מפגשים קבועים, אחת לחודש, בימי שישי – באירוח המכללה למינהל ובחסות האגודה הסוציולוגית הישראלית.

במפגשים אלו נידונות סוגיות מחקריות ותיאורטיות העולות מעבודותיהן האמפיריות המגוונות של החוקרים/ות ומקריאה משותפת של טקסטים מומלצים. יו"ר הסקציה היא ד"ר דלילה אמיר, דוא"ל: msmamir@mscc.huji.ac.il

מפגשי הסקציה פתוחים לכל מעוניין/נת, הכניסה חופשית והכיבוד "על הבית". למידע על המפגשים הבאים, נא ליצור קשר עם ליאת, מזכירת האגודה בדוא"ל: liatmi@hdq.colman.ac.il


סקציית הגירה

 הסקציה להגירה קיימה פגישה ראשונה במסגרת הכנס של האגודה הסוציולוגית הישראלית באוניברסיטת בר-אילן בפברואר 2006. בפגישה הוחלט להקים וועדה מצומצמת שתציעה דרכים להתארגנות הקבוצה.  הוועדה קיימה פגישה בה הוחלט להתחיל בארגון רשימת התפוצה בה יועבר מידע לגבי כנסים בתחום, בסיסי נתונים קיימים בנושא הגירה ומהגרים, מכוני מחקר בעולם העוסקים בתחומים הקשורים להגירה, וקישורים לאתרים רלוונטיים לחוקרים בתחום ההגירה, כגון הסקציה להגירה של האגודה הסוציולוגית האמריקאית,      RC  31, סקציה להגירה של האגודה הסוציולוגית הבינלאומית וכיו"ב.

חוקרים וסטודנטים המעוניינים להצטרף לסקציה ולהציע רעיונות נוספים, נא לפנות לד"ר רבקה רייכמן, החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אוניברסיטת חיפה: raijman@soc.haifa.ac.il


 

סקציית סוציולוגיה של הבריאות

אנו מעוניינים לחדש את פעילות סקציית סוציולוגיה של הבריאות. נשמח לקבל פניות של חוקרים וסטודנטים המעוניינים להשתתף בסקציה, להצטרף אליה ולהציע רעיונות. יש לפנות אל ליאת מילביצקי, מזכירת האגודה בדוא"ל:

liatmi@hdq.colman.ac.il

או ישירות ליו"ר הסקציה, ד"ר גיורא קפלן בדוא"ל:

giorak@gertner.health.gov.il


 

סקציית דמוגרפיה

חוקרים וסטודנטים המעוניינים להצטרף לסקציית דמוגרפיה ולהציע רעיונות, נא לפנות לד"ר יונה סכלקנס, החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, האוניברסיטה העברית בדוא"ל:

jona@vms.huji.ac.il


 

סקציית צבא

חוקרים וסטודנטים המעוניינים להצטרף לסקציית צבא ולהציע רעיונות, נא לפנות לזאב לרר, בדוא"ל:  Lehrer_z@netzer.org.il


 

סקציית מיגדר

הסקציה למיגדר קיימה ישיבה רבת משתתפים/ות בכנס האחרון של האגודה הסוציולוגית הישראלית.  ד"ר אורלי בנימין מאוניברסיטת בר אילן, פרשה מתפקידה כיו"ר ובמקומה נבחרה ד"ר דליה לירן-אלפר מבית הספר לתקשורת, המסלול האקדמי של המכללה למנהל.  מתוכננת פגישה לחברי/ות הסקציה בחודשי הקיץ. כל מי שמעוניין או מעוניינת ליטול חלק בפעילות כמו גם רעיונות והצעות לפעילות יתקבלו בברכה. נא פנו לליאת מזכירת האגודה בדוא"ל:

liatmi@hdq.colman.ac.il

או ישירות לד"ר לירן-אלפר

בדוא"ל: liranalper@gmail.com